Cvikačky

Doporučená nabídka Naše galanterie

Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 5 810 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

šikovné do ruky.

bez připomínek

• , zakoupeno v Naše galanterie

• nejlepší nůžky na světě při háčkování a pletení, jsou výborně ostré, skladné a ergonomické

Produkt nemá žádné parametry.

Celokovové cvakačky, různých barev, délka 11 cm. Nůžky cvakačky jsou velmi ostré až po špičku. Využijete je všude, kde chcete docílit přesného a rychlého odstřižení ať už vyšívacích nitek, vláken nebo příze. Cena za 1 kus.

Složení: 100% kov. Nůžky jsou konzervovány olejem.

šikovné do ruky.

bez připomínek